Inschrijven bardiensten 2019: voor 31 maart!

06 maart 2019


Bardiensten 2019

Zoals u weet is het de bedoeling dat we met z'n allen de vereniging draaiende houden. Dit is enorm belangrijk voor onze vereniging, maar zorgt ook voor de nodige gezelligheid. Naast de bardiensten zijn er ook diensten voor de voorjaars- en najaarsschoonmaak van ons clubhuis en klusdiensten voor onderhoud van tuin en clubhuis (klussendienst).

In dit bericht wil de bar- en recreatie commissie de (nieuwe) uitgangspunten aangeven voor de (bar)diensten voor 2019. Wij gaan dit, net als vorig jaar, als volgt organiseren:

 • We willen bij de start van het seizoen alle diensten hebben ingevuld.
 • Dan is het voor iedereen duidelijk waar men aan toe is.
 • Het lijkt ons redelijk als eenieder zijn eigen verantwoordelijk hierin neemt.
 • De barcommissie heeft dan meer tijd om andere zaken te kunnen organiseren.
Uitgangspunten

> Wij werken met een Dienstenrooster ( zowel bar als klussendiensten in opgenomen).
> naast de bardiensten bestaat de mogelijkheid een schoonmaakdienst of klusdienst ( onderhoud tuin/gebouw e.d.) in te vullen. Bij de schoonmaak- en klusdiensten zal altijd een commissielid aanwezig zijn. De schoonmaakdagen clubhuis zijn zaterdag 23 maart en 16 november. De klusdiensten zijn op zaterdagochtend van 9.00 – 12.00 uur, 1x per 6 weken te beginnen op 30 maart 2019.
> het aantal verplichte diensten wordt 3 voor de leden tussen 18-65 jaar.
> voor leden tussen 65-70 jaar geldt de verplichting van 2 diensten.
> De competitie teams blijven verantwoordelijk voor een extra competitie bardienst. Nadere informatie volgt per team.
> Dispensatie wordt alleen door de voorzitter van onze vereniging verleend.

Aandachtspunten en tips
> Wij realiseren ons dat het lastig kan zijn om nu al jouw diensten in te moeten vullen. Tip: je kan altijd onderling ruilen of andere leden ( > 18 jaar) vragen jouw dienst te draaien, desnoods tegen voor jou acceptabele vergoeding.
> Voor oudere leden is er genoeg keuze voor diensten overdag in het weekend en bij evenementen.
> Voor het Open Toernooi (17 t/m 25 augustus) willen wij graag in verband met de extra drukte ervaren barmensen.

Wanneer kan men inplannen?
> Vanaf 4 maart tot 31 maart heb je de gelegenheid om zelf jouw diensten in te vullen in het dienstenrooster.
> Na 31 maart zal de barplanning eenieder indelen die dat nog niet zelf heeft gedaan. Je krijgt dan een mailtje met de door hen ingeplande diensten voor jou. Komt het niet uit regel zelf een vervanger of ruil met iemand.
> Noteer de diensten direct in jouw agenda.
> In het clubhuis zal maandelijks een lijst komen te hangen met de namen van degene die op het dienstenrooster staan vermeld.

Hoe kan ik mijzelf inplannen?
Het opgeven van een (bar)dienst, kan op drie manieren: Via Website Tehado, Knltb ClubApp of via Mijn.Knltb.Club

Manier 1: Via website Tehado

 1. Klik rechtsboven in het scherm op "Mijn Club" en login met je Bondsnummer.         
 2. Ga vervolgens naar het tabblad "Diensten" en kies een dienst waarvoor je jezelf wilt inplannen. Bevestig met de button “Inplannen”.               
  Blauw = een dienst waarvoor je je hebt ingeschreven. 
  Wit = een dienst die ingevuld is. 
  Groen = een dienst waar nog mensen voor gezocht worden.
 3. Als je een dienst gevonden hebt klik je op de dienst en plan jezelf in door op de knop “Inplannen” te klikken.
Manier 2: Via de Knltb Clubapp

Als jij de Knltb ClubApp hebt geïnstalleerd op je mobiel/tablet kun je snel diensten  inplannen; Kies onderin op het startscherm voor Dienstenplanner. Je krijgt een agenda te zien. Rechtsboven kun je snel naar een andere datum gaan. Bij de betreffende dienst zie je of deze beschikbaar is, daarna kun je op de dienst klikken en voor Inplannen kiezen.

Manier 3: Mijn.Knltb.club

 1. Je gaat óf via Tehado-website>Mijn Club óf via mijn.knltb.club en typt in bij naam van club: “Tehado” daarna kan je inloggen met de gegevens die je eerder hebt opgegeven. Je kan ook kiezen voor de wachtwoordvergetenfunctie, als je die niet meer weet. 
 2. In het scherm wat opent zie je de diensten die je vereniging heeft aangemaakt. Blauw = een dienst waarvoor je je hebt ingeschreven. Wit = een dienst die ingevuld is en Groen = een dienst waar nog mensen voor gezocht worden.
 3. Als je een dienst gevonden hebt klik je op de dienst en plan je jezelf in door op de knop “Inplannen” te klikken.
 4. Schrijf direct de dienst in je eigen agenda.  

Heb je vragen over de planning of over zaken van de barcommissie neem dan contact op met [email protected]. Heb je geen inlogcode mail dan naar [email protected]   
Het uitgebreide barreglement vind je hier: https://www.tehado.nl/bardiensten_infoVragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 172 588 700

Address

Heerenlaan 5
2391 DS HAZERSWOUDE DORP - Correspondentie: Postbus 16, 2390 AA Hazerswoude-Dorp