Coronaregels bij Tehado

28 september 2021


 Coronaregels kantine en terras per 25 september 2021

Ook bij Tehado nemen wij de Coronaregels in acht om de gezondheid van iedereen te beschermen.

In de kantine is er een afscheiding gemaakt tussen het zitgedeelte en het doorloopgedeelte langs de bar. Indien iemand vanaf 13 jaar binnen in de kantine wil zitten zal hij in het bezit moeten zijn van een CoronaToegangsbewijs. Aangewezen personen, o.a. de teamcaptains en barcommissieleden, kunnen met de CoronaCheckScanner-app hierop controleren.

Geen CoronaToegangsbewijs is nodig bij verblijf buiten rond de banen of zitten op het terras; een consumptie bestellen via het doorlooppad en toiletbezoek. De heaters op het terras, de stoelkussentjes en de plaids in de opberg-box in de hal kunnen voor extra warmte zorgen, om maar zo lang mogelijk buiten te kunnen blijven zitten. Ons vriendelijk verzoek is om dit vooral te doen.

De sluitingstijd van de bar is al sinds jaar en dag 23:00 uur met een toegestane uitloop tot, nu wegens Coronaregels, maximaal 00:00 uur indien de bardienst dan ook gewaarborgd is. Dienstdoende barvrijwilligers zijn beslist niet verplicht om langer te blijven.

De nieuwe regels vragen niet meer om een gezondheidscheck en 1.5 meter afstand. Dit laatste wordt wel geadviseerd.

Om onze vereniging en onze leden vitaal te houden rekenen we op jullie medewerking.  

Namens het Bestuur van Tehado,                                      

de Barcommissie                                                                                                            

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 172 588 700

Tennispark TeHaDo

Heerenlaan 5, 2391 DS HAZERSWOUDE-DORP
CORRESPONDENTIE: POSTBUS 16, 2390 AA HAZERSWOUDE-DORP E-mail ledenadministratie en financiële zaken : [email protected]